Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Sport

Juventusi nuk gjen paqe nga koronavirusi, pas Rugani një tjetër lojtar rezultoi pozitiv me koronavirus

Juventusi nuk gjen paqe nga koronavirusi, pas Rugani një tjetër lojtar

Rasti i dytë pozitiv me Covid-19 për një lojtar të Juventusit. Pas Daniele Ruganit, edhe Blaise Matuidi iu nënshtrua analizave mjekësore të cilat zbuluan se ishte pozitiv me koronavirus.

Lojtari i skuadrës italiane të futbollit është në izolim vullnetar në shtëpi, prej 11 marsit, dhe do të vijojë të monitorohet dhe të vazhdojë të ndjekë të njëjtin regjim. Matuidi është mirë dhe nuk ka asnjë simptomë.