Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ka surpriza nga dy trajnerët/ United – PSG, formacionet zyrtare

Postuar: 12/02/2019 - 20:56

Sapo janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – PSG, e vlefshme për 1/16-at e Champions League. Dy trajnerët respektivë, Solskjaer dhe Tuchel, kanë bërë disa surpriza me 11-shet e përzgjedhura.
 
Për “Djajtë e kuq” do të luajnë në sulm treshja Martial, Rashford dhe Lingard, kurse për parisienët Draxler, Di Maria dhe Mbappe.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/02/2019 - 16:30

Arkivoli me trupin e futbollistit të ndjerë Emiliano Sala, i cili u vra në një aksident ajror duke fluturuar mes Nantes e Cardiff, mbërriti sot në Argjentinë për funeralin e tij në qyteti e lindjes Progreso.

Postuar: 15/02/2019 - 13:33

Mesfushori nga Kosova, Labinot Kabashi ka rinovuar kontratën me Barcelonën deri në vitin 2021.

Postuar: 15/02/2019 - 07:25

 Liga e Europës u kthye dhe një herë tjetër në skenë, tashmë në raundin e 1/16-ve, një tur q

Postuar: 15/02/2019 - 07:23

 Lojtarët e përfaqësueses kuqezi po kalojnë një moment të mirë në këtë periudhë dhe kanë pes

Postuar: 15/02/2019 - 07:22

 Këtë të premte nis java e 22-të e Kategorisë Superiore, e cila është mjaft me peshë për fat

Postuar: 14/02/2019 - 20:51

 Paris Saint Germain hodhi një hap para, drejt çerekfinaleve të UEFA Champions League.Edhe p

Postuar: 14/02/2019 - 19:35

Mbrëmjen e djesh, para ndeshjes Ajax-Real Madrid, ku madrilenët fituan me rezultatin 1-2, ndodhi