BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Sport

Kampionati Kombëtar i Futsallës/ Të dielën luhet derbi i kryeqytetit, hyrja falas për tifozët në pallatin e sportit “Asllan Rusi”

Kampionati Kombëtar i Futsallës/ Të dielën luhet derbi i

Kampionati Kombëtar i Futsallës i organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit është drejt fundit dhe sezoni 2023-2024 do të ulë siparin me takimin derbi, Tirana – Partizani.

Bardheblutë që kanë siguruar matematikisht titullin kampion do të përballen në derbin e kryeqytetit me të kuqtë. Kjo sfidë do të luhet të dielën më datë 31 mars në orën 20:00, në pallatin e sportit “Asllan Rusi” dhe në fundin e takimit do të organizohet edhe ceremonia e dorëzimit të trofeut për ekipin kampion të sezonin 2023-2024, Tirana.

Në anën tjetër, Partizani do të kërkojë fitoren për ta mbyllur në vendin e dytë në kampionat. Hyrja për tifozët në pallatin e sportit “Asllan Rusi” do të jetë falas.

Takimi tjetër është Flamurtari – Vllaznia, që do të luhet të shtunën në ora 20:00. Kampionati Kombëtar i Futsallës këtë sezon u zhvillua me katër faza me sistem vajtje-ardhje.

Tirana Futsal-Partizani Futsal 31.03.2024 20:00

Flamurtari Futsal-Vllaznia Futsal 30.03.2024 20:00