BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Sport

Kampionati shqiptar i futbollit rinis në datën 1 qershor / Ministria e Shëndetësisë jep detajet

Kampionati shqiptar i futbollit rinis në datën 1 qershor / Ministria e

Në datën 1 qershor rinis kampionati shqiptar i futbollit.

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot urdhrin për Kategorinë Superiore.

Ashtu si edhe pritej, ndeshjet e mbetura do të luhen pa praninë e spektatorëve në shkallët e stadiumeve.

Edhe më herët ishte thënë se pas 1 qershorit do të rifillonte gara, por tanimë është bërë zyrtare.

Prej më shumë se dy muaj futbolli thuajse në të gjithë botën ka kaluar ndoshta periudhën më të pazakontë në histori.