BREAKING NEWS

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës për të penguar Lulzim Bashën që të marrë drejtimin e selisë blu, zbardhen prapaskenat nga mbledhja e Kryesisë së PD

Ja kush është deputeti që nxori zbuluar planin e Berishës
x
BREAKING NEWS

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord historik, sot kapin fundin

Nuk ka ndodhur kurrë më parë, euro dhe paundi thyejnë rekord
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj Arbër Paplekajt

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj
x
BREAKING NEWS

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e targave që fundosën ushtarin e Martinaj

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e
x
BREAKING NEWS

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i menjëhershëm nga BE

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i PD-së ja ‘plas’ në sy kandidates për ambasadore në Izrael: Nuk ju shoh për këtë post, Cv-ja juaj...

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i
x
BREAKING NEWS

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin për ushtarin e Vis Martinajt

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin
x
BREAKING NEWS

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së gjyqtares, zbardhet denoncimi i bashkëshortit të saj: Ishim në punë kur...

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së
x

Botërori 2022

KATAR 2022/ 'Magjia' e Rodrygo-s që po befason rrjetin, 'vjedh' talentin e fenomenit për Botërorin e 6 të Brazilit

KATAR 2022/ 'Magjia' e Rodrygo-s që po befason rrjetin,

Brazili në dy ndeshjet e para të Botërorit i është përgjigjur pritshmërive, duke marrë 6 pikë, por së fundmi po qarkullon një video sa e çuditshme aq edhe qesharake me protagonist ‘yllin’ Rodrygo dhe Ronaldo ‘fenomenin’, i cili në 2002 i dhuroi ‘seleçaos’ Botërorin e pestë dhe të fundit.

Pas përfundimit të një interviste për FIFA-n Rodrygo i jep dorën Ronaldo-s dhe bën një gjest të papritur, duke i prekur këmbët ish-sulmuesit legjendar. Më vonë u kuptua se kjo ishte një ‘magji’ për të marrë pak nga kualiteti i Ronaldo-s që me siguri do ti nevojitet Brazilit për të fituar Kupën e Botës në Katar.

 

Më të lexuarat