BREAKING NEWS

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e fortë: Duan të heqin Edi Ramën

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së reagon mbi çështjen "McGonigal": Rama nuk mund të jetë kryeministër i shqiptarëve

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e skandalit “Mcgonigal” dhe hedh dyshime të forta: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar ish-agjentin e FBI-së, nuk jap detaje për çfarë biseduam, por..

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar
x
BREAKING NEWS

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu zbulon politikanin e lartë: Ka marrë një goditje të fortë politike dhe mediatike

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon ashpër: Edi Rama nuk mund të shpëtojë, shkatërroi imazhin e Shqipërisë

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon
x
BREAKING NEWS

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e ndajnë atë nga Berisha

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e
x
BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet ashensori me njerëz brenda në Tiranë

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet
x

Sport

"Ke pëlqyer fotografinë e të dashurës time, dua fanellën tënde", kërkesa interesante e tifozit drejtuar futbollistit (Video)

"Ke pëlqyer fotografinë e të dashurës time, dua

Një pankartë në tribuna ka tërhequr vëmendjen gjatë ndeshjes së Kupës së Mbretit ndërmjet Barcelonës dhe Real Sociedadit. Një tifoz e ka kërkuar fanellën e Pedrit për një arsye mjaft interesante.

“Pedri, ia ke dhënë të dashurës time një pëlqim, kështu që mua ma jep fanellën”, shkruante në pankartën e tij.

Videoja e tifozit që e mban këtë mbishkrim është publikuar nga faqja zyrtare e në Twitter e ekipit përfaqësues të Spanjës.

Nëse Pedri ia ka pëlqyer vërtet fotografinë të dashurës së tifozit, padyshim se nuk e ka pranuar aq lehtë që njëri prej futbollistëve të rinj më të talentuar po flirtonte ‘online’ me të partneren e tij.

Ndryshe, pas sfidës çerekfinale të Copa del Rey, Barcelona do të luajë kundër Gironas në La Liga ditën e shtunë.