BREAKING NEWS

"Ky është akti i parë"/ Edi Rama tregon vendimin e fundit të Qeverisë dhe publikon LIVE kontratën: Ju tregoj çfarë do të ndodhë me 4646 metra katrorë pa leje në mes të Tiranës

"Ky është akti i parë"/ Edi Rama tregon vendimin e
x
BREAKING NEWS

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë hakmarrjen e frikshme kundër Perëndimit, Rusia furnizohet me pilula jodi për të mbijetuar nga një sulm atomik

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë
x
BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x

Sport

"Keni nevojë për Armando Brojën", gazetari i njohur italian këshillon gjigandët europian për talentin shqiptar

"Keni nevojë për Armando Brojën", gazetari i njohur

Edhe pse Armando Broja vetëm pak ditë më parë ka rinovuar kontratën me Chelsea për 5 vitet e ardhshme, përsëri sulmuesi i kombëtares shqiptare vazhdon të jetë një nga emrat më të kërkuar nga skuadra të mëdha.

Sulmuesi i bluve të Londrës, tashmë është i fokusuar te kombëtarja, pasi do tentojë të jetë protagonistë në dy ndeshjet e fundit të Nations League, por një lajm i veçantë vjen nga Italia që lidhet me 21-vjeçarin.

Gazetari i njohur italian, i cili ndodhet shumë afër skuadrës së Milan ka zbuluar një sekret të kuqezinjve për të ardhmen.

Sipas Carlo Pellegati, kampionët e Italisë kanë vendosur të bëjnë një goditje “big” në të ardhmen, ndërsa vetë gazetari ka një sugjerim për kuqezinjtë.

“Nënshkrimi i madh i merkatos së transferimeve të verës së ardhshme të AC Milan do të jetë një qendërsulmues i mrekullueshëm. Rossonerët nuk do të kërkojnë një lojtar me vlerë 10 milionë euro, por do të bëjnë një goditje 30-40 milion euro.

Unë kam një emër, luan për Chelsea është 21-vjeç, sot vlen nga 25 deri në 40 milion euro. Një qendërsulmues shqiptar që quhet Armando Broja, Milani ka nevojë për të”, ka theksuar Pellegati.