BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Sport

Kishte dhimbje të forta në fyt dhe temperaturë, del rezultati i testit të koronavirusit për kampionin e Francës

Kishte dhimbje të forta në fyt dhe temperaturë, del rezultati i

Kylian Mbappe, sipas prestigjiozes franceze “L’Equipe”, i është nënshtruar një analize për të zbuluar nëse është i prekur nga famëkeqi Coronavirus, pasi talenti francez kishte munguar në dy seancat e fundit stërvitore për shkak të dhimbjeve në fyt dhe temperaturës.

Për fatin e mirë të kampionëve të Francës, rezultati paraprak i testit doli negativ, ndonëse ai përfundimtar do të jepet në orët në vazhdim. Nëse do të ndodhte e kundërta, do të kompromentohej edhe Championsi, pasi vështirë se do të luhej takimi i kthimit me Borussian këtë të mërkurë, në kryeqytetin Paris.