BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x
BREAKING NEWS

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një të tillë, kurrë mos iu afroni, përcilleni me përbuzje dhe përçmim

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një
x

Sport

Kjo pritet të jetë shtëpia e re e Ronaldos pas largimit nga Man United

Kjo pritet të jetë shtëpia e re e Ronaldos pas largimit nga Man

Përfundon periudha e dytë e Cristiano Ronaldos te Manchester United. Kështu thuhet në një komunikatë të skuadrës angleze.

“Cristiano Ronaldo do të largohet nga Manchester United me pëlqim të ndërsjellë, duke hyrë në fuqi menjëherë. Klubi e falënderon atë për kontributin e tij të jashtëzakonshëm gjatë dy periudhave në Old Trafford, duke shënuar 145 gola në 346 paraqitje, dhe i uron atij dhe familjes së tij çdo të mirë për të ardhmen.

Të gjithë në Manchester United mbeten të përqendruar në vazhdimin e përparimit të ekipit nën drejtimin e Erik ten Hag dhe të punojmë së bashku për të arritur sukses në fushë”.

Deklaratat e portugezit për Piers Morgan kanë qenë shkas për largimin e tij pasi kritikoi ashpër modelen e klubit, zbuloi marrëdhëniet e tij të këqija me trajnerin dhe akuzoi ashpër ish-futbollistë të skuadrës.

E ardhmja e Cristianos mund të vazhdojë sërish në Angli. Skuadra e Premier League që ka më shumë opsione për ta afruar është Newcastle. Ai tashmë ishte tunduar verën e kaluar dhe do të mbërrinte si lojtar i lirë në merkaton e ardhshme të dimrit që hapet më 2 janar.