BREAKING NEWS

Edhe Shqipëria e përfshirë, BE zbulon skemën profesioniste të mashtrimit gjigant, zbardhen me shpejtësi detajet e bujshme

Edhe Shqipëria e përfshirë, BE zbulon skemën profesioniste
x
BREAKING NEWS

KQZ del me njoftimin e rëndësishëm/ Kush janë dy emrat e njohur që bënë shumë zhurmë që pritet të marrin mandatin e deputetit në seancën e radhës (NJOFTMI I PLOTË)

KQZ del me njoftimin e rëndësishëm/ Kush janë dy emrat e
x
BREAKING NEWS

"Joe Biden e ka bërë të qartë se SPAK..."/ Spartak Ngjela komenton deklaratat e Yuri Kim dhe Arben Krajës: Berisha është hetuar para se të shpallej non grata, ndërsa Meta po hetohet për...

"Joe Biden e ka bërë të qartë se SPAK..."/
x
BREAKING NEWS

Thellohet përçarja në PD/ Nga Mallakastra në Krujë, zbardhen 7 kandidatët e grupit të Alibeajt për zgjedhjet lokale. Kush janë emrat e njohur

Thellohet përçarja në PD/ Nga Mallakastra në Krujë,
x
BREAKING NEWS

“Tërmet” tek opozita në dhjetor, nga rikthimi i Lulzim Bashës në krye të PD, tek përjashtimi i Berishës dhe Metës nga Parlamenti, ja prapaskenat

“Tërmet” tek opozita në dhjetor, nga rikthimi i Lulzim
x
BREAKING NEWS

Joe Biden fut në ankth politikën shqiptare, pushtetarët e lartë të korruptuar “në rrethin e ferrit” nga kushtet evropiane, si do të plotësohen me materiale shtesë nga amerikanët dosjet “përvëluese” në SPAK

Joe Biden fut në ankth politikën shqiptare, pushtetarët e
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja kush ka qenë njeriu i besuar i CIA në Shqipëri gjatë Luftës së Dytë Botërore dhe çfarë i ka shkruar në një raport Uashingtonit në shtator 1944 për shqiptarët

Muharrem Xhafa: Ja kush ka qenë njeriu i besuar i CIA në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Shqipëria do pushtohet nga dimri i acartë, ja çfarë ka rezervuar moti për ditët e para të Dhjetorit (TABELAT)

Shqipëria do pushtohet nga dimri i acartë, ja çfarë ka
x

Sport

Klop mbron blerjen e verës, Nunez: Po përshtatet ende

Klop mbron blerjen e verës, Nunez: Po përshtatet ende

Problemet e këtij sezoni tek Liverpul duken të mëdha dhe këtë nuk e fsheh as trajneri Jurgen Klop, i cili po ballafaqohet me situatën. Darvin Nunez e nisi me shumë vrull aventurën e tij tek Liverpul teksa shënoi në debutim ndaj Mançester Sitit në finalen e Community Shield, ndërsa vijoi me gol edhe në sfidën e parë të Premier League ndaj Fulham. Por, më pas erdhi kartoni i kuq ndaj Krystal Palace dhe pezullimi me tre ndeshje ndërsa pas këtij momenti, trajneri Jurgen Klop nuk e ka aktivizuar si titullar. Së fundmi, tekniku gjerman theksoi se Nunez i duhet ende kohë për t’u përshtatur ndërsa shton se e rëndësishme është që uruguajani nuk po nxitohet. “Nunez ende është në mes të procesit të përshtatjes, e di mirë që të gjithë presin që lojtarët e rinj të shkëlqejnë menjëherë, por nuk ndodh kështu. Jam shumë i qetë për Nunez, sepse mbi të gjitha ai nuk shqetësohet për situatën që po kalon. Sigurisht, pezullimi prej tre ndeshjesh nuk e ndihmoi, pa harruar që edhe skuadra nuk është në një moment të mirë. As pjesa tjetër e ekipit nuk po shkëlqen, diçka e tillë nuk e bën të lehtë për një sulmues”, u shpreh Klop.