BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit të negociatorëve me BE-në (Emri)

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit
x
BREAKING NEWS

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin
x
BREAKING NEWS

Nxehen gjakrat! "Miliona do të vdesin"/ Televizion Shtetëror rus lëshon paralajmërimin e frikshëm: “Armagedon-i” mund të jetë afër! Raketat bërthamore do godasin Londrën dhe New York-un nëse preket...

Nxehen gjakrat! "Miliona do të vdesin"/ Televizion Shtetëror
x

Sport

Kohë rinovimesh te Milan, Ibra me pagë “simbolike”, pritet zyrtarizimi i dyshes Maldini-Massara

Kohë rinovimesh te Milan, Ibra me pagë “simbolike”, pritet

Te milan është koha e rinovimeve duke filluar që nga pjesëtarët e stafit deri tek lojtarët të cilët konsiderohen të rëndësishëm për kuqezinjtë.

I pari në listë është Zlatan Ibrahimovic, me suedezin që do të rinovojë kontratën me Milan, teksa do të përfitojë një pagë fikse “simbolike”, të cilave do tu shtohen bonuse që lidhem me prezencat dhe paraqitjet në fushë, ku do të firmosë një kontratë 1-vjeçare

Ibra u operua në gju në 25 maj dhe rikuperimi pritet të zgjasë rreth 7-8 muaj. Klubi shpreson që sulmuesi të kthehet në dispozicion të Piolit pas pauzës së Kupës së Botës.

Zlatan do të vazhdojë të veshë fanellën e Milanit edhe për një sezon, që mund të jetë i fundit i karrierës së tij. Suedezi ka një rol të rëndësishëm në skuadër, edhe kur nuk zbret vetë në fushë.

Milani pritet që të rinovojë edhe me dyshen drejtuese Maldini-Massara, por akoma mungon zyrtarizimi.