BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Sport

Konfirmohet skuadra që Griezmann do të luaj sezonin e ardhshëm

Konfirmohet skuadra që Griezmann do të luaj sezonin e ardhshëm

Griezmann do të luajë për Atleticon sezonin e ardhshëm. Skuadra nga Madridi aktivizoi dje vitin e dytë të huazimit, siç parashikohej në një klauzolë në kontratën e nënshkruar më 31 gusht të vitit të kaluar. Kështu, futbollisti francez do të jetë Los Colchoneros edhe një sezon.

Më pas, do të jetë koha për të paguar opsionin e blerjes prej 40 milionësh që kanë rënë dakord edhe atë ditë. Për këtë, nëse ai luan të paktën 50% të ndeshjeve zyrtare do të jetë automatike, diçka që duket se do të ndodhë duke parë se ai është i rregullt për Simeonen.

Antoine Griezmann është kyç në Atleticon aktuale dhe kjo reflektohet në këtë vendim, i cili eliminon çdo thashethem që e lidhnin me klube të tjera.

Në Atletico ata e kuptojnë se sezoni i ardhshëm do të jetë kyç për francezin. Ata i besojnë plotësisht lojtarit dhe se performanca e tij do të rritet pas 8 golave ??të tij në sezonin që lamë pas. Vetë lojtari gjithashtu shpreson të japë versionin e tij më të mirë.