BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Sport

"Konfliktet kanë nisur që në ndeshjen me Çekinë", gazetarja e njohur zbardh prapaskenat nga dhoma e zhveshjes: Broja dukej sikur i lutej Selvinjos që ta merrte në Gjermani

"Konfliktet kanë nisur që në ndeshjen me

Gazetarja Esmeralda Mulaj është shprehur se futbollisti Armando Broja dukej se ishte gati duke iu lutur trajnerit Sylvinho që ta merrte në Gjermani me Kombëtaren.

Mulaj tha se konfliktet e Brojës me Sylvinhon kanë filluar shumë më parë, që me ndeshjen me Çekinë.

Ajo shtoi se askush nuk mund t’ja heqë meritat Brojës si lojtar, por sipas saj, ai duhet të jetë më shumë bashkëpunues me ekipin.

“Broja mu duk në një përmbledhje të shkurtër “trajner më fal, më merr me skuadrën në Gjermani”. Po sepse nëse nuk do ishte asgjë, do kishte reaguar shumë kohë më parë, sepse përplasja ka ndodhur shumë kohë më parë, që me Çekinë, që nuk e ndoqi as nga Tribuna ndeshjen.

Pas kualifikimit të Shqipërisë, edhe unë do të doja të isha aty pjesë e Kombëtares. Askush nuk ia heq meritat Brojës, por ndonjëherë duhet të jesh edhe bashkëpunues. Ai e kuptoi se me Silvonjon mund të rrijë edhe jashtë Europianit”, është shprehur Mulaj.