Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Konsiderohet si një nga talentet më të mëdhenj në futboll, shokon 22-vjeçari: Mund të tërhiqem nga futbolli

Postuar: 10/12/2018 - 18:42

Për shumë specialist futbolli por jo vetëm, edhe tifozë, futbollisti i Bayern Mynchen Kingsley Coman konsiderohet si një nga talentet më të mëdhenj në botë. 22-vjeçari ka fituar jo pak edhe pse në një moshë fare të re, por në karrierën e tij ai ka qenë i mallkuar nga dëmtimet.

“Ka qenë një vit shumë i vështirë. Kur u dëmtova për së dyti ishte si fundi I botës për mua. Unë shpresoj se nuk do më duhet të përballem sërish me një dëmtim të tillë. Kaq mjafton. Nuk do ta pranoja një operacion të tretë që do të thotë se ndoshta këmba ime nuk është bërë për këtë nivel. Kjo do më detyronte të nisja një jetë tjetër, një jetë anonime,”-shprehet futbollisti 22-vjeçar.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 07:19

Braziliani Nejmar e pëlqen fort idenë e kalimit në radhët e Realit të Madridit dhe në qershor mund të kemi surpriza në këtë drejtim.

Postuar: 20/03/2019 - 07:18

Një valë largimesh trajnerësh kanë mbërthyer Kategorinë Superiore.

Postuar: 20/03/2019 - 07:17

Në konferencën e djeshme për shtyp që Kombëtarja organizoi në Durrës, para gazetarëve dolën Migje

Postuar: 19/03/2019 - 23:48

Dita e premte rezervon ndeshjen e parë të Shqipërisë në eliminatoret e Europianit 2020, dhe në &l

Postuar: 19/03/2019 - 20:27

Në një konferencë për shtyp para ndeshjes me Turqinë, dy mesfushorët e Kombëtares, Migjen Basha d

Postuar: 19/03/2019 - 17:05

Trajneri legjendar i Manchester United, Sir Alexx Ferguson nuk njihet vetëm për karrierën e tij p

Postuar: 19/03/2019 - 15:40

UEFA ka caktuar arbitrat e ndeshjes Shqipëri-Turqi.