BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Sport

Koreografi spektakolare nga grupi “Tifozët Kuq e Zi”, shikoni se e kujtojnë stadiumin “Qemal Stafa” (FOTO)