BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Sport

Koronavirusi futet tek ekipi i Kategorisë së Parë? 3 lojtarë me temperaturë të lartë, dyshohet për...

Koronavirusi futet tek ekipi i Kategorisë së Parë? 3 lojtarë

Tre lojtarë të ekipit të futbollit në Kategorinë e Parë të Shqipërisë, Shënkolli dyshohet të jenë pozitivë me COVID-19. Mësohet lojtarët kanë shfaqur temperaturë të lartë dhe janë izoluar teksa i është marrë tamponi.

Ndeshja e fundit që ka zhvilluar Shënkolli është në transfertën e Orikumit aty ku 3 lojtarët e sipërpërmendur kanë pasur kontakte me një ish-futbollist i cili rezultoi me koronavirus disa ditë më parë.