Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Sport

Koronavirusi hyn dhe te Milani, dalin pozitivë Paolo Maldini dhe i biri

Koronavirusi hyn dhe te Milani, dalin pozitivë Paolo Maldini dhe i biri

Paolo Maldini dhe i biri, Daniel, rezultuan pozitivë me koronavirus. Drejtori teknik i Milanit dhe sulmuesi i Primavera iu nënshtruan dje tamponit për Covid-19.

“Paolo dhe Danuel janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe pasi kanë kaluar dy janë në shtëpinë e tyre, pa asnjë kontakt të jashtëm, siç e parashikon protokolli mjekësor, do ta zgjasin karantinën për kohën e nevojshme për shërimin e plotë të tyre klinik”, -bëri të ditur skuadra italiane e futbollit, Milan.