BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Sport

Koronavirusi nuk e ndalon Ronaldon! Stadiumi në Portugali hap dyert që të stërvitet

Koronavirusi nuk e ndalon Ronaldon! Stadiumi në Portugali hap dyert që

Koronavirusi izoloi Cristiano Ronaldon në Portugali, por nuk e ndali të stërvitet.

Correio de Manha zbulon se CR7 tani do të ketë një shtëpi me qera nga 4000 euro në javë, me pesë dhoma gjumi, një sallë pritjeje për fëmijët, një palestër, një pishinë dhe mbi të gjitha një kopsht të madh, ku mund të stërvitet.

Dnoticias.pt tregoi edhe pamjet që tregonin stërvitjen e sulmuesit në stadiumin Madeira, i hapur posaçërisht për të nga presidenti i klubit Clube Desportivo Nacional.