Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Sport

Koronavirusi prek edhe kombëtaren e Shqipërisë, futbollisti del pozitiv

Koronavirusi prek edhe kombëtaren e Shqipërisë, futbollisti del

Koronavirusi nuk ka kursyer as Kombëtaren U-21 të Shqipërisë.Pas futbollistit Valdrin Mustafa, me Covid-19 ka rezultuar edhe futbollisti Leonardo Maloku.

Ishte vetë mbrojtësi ai që nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të Facebook-ut, ka konfimuar lajmin se është infektuar me Koronavirus.

Maloku aktivizohet në Spanjë, ku është pjesë e San Roque Lepe. Po kështu ka luajtur në Itali, me Peskarën, si dhe është aktivizuar në Serie C, me Santarcangelo, Fano dhe Fermana.