Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Sport

Koronavirusi ‘pushton’ Serinë A, shkon në shtatë numri i futbollistëve që kanë rezultuar pozitiv

Koronavirusi ‘pushton’ Serinë A, shkon në shtatë

Mësohet se në Itali është konfirmuar futbollisti i shtatë në Serinë A i infektuar me koronavirusi. Klubi i Fiorentinës njoftoi se futbollisti i saj Dushan Vlahoviç rezultoi pozitiv në analizat mjekësore për virusiin COVID-19.

Nga ana tjetër, për të shmangur përhapjen e këtij virusi, skuadra, stafi teknik dhe klubi është dërguar në karantinë.