BREAKING NEWS

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës së bujshme të Bashës, reagon Rama

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës
x

Sport

Kosova shokon Çekinë në shtëpinë e tyre (VIDEO)

Kosova shokon Çekinë në shtëpinë e tyre (VIDEO)

Atdhe Nuhiu ka kaluar Kosovën në avantazh sapo ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes kundër Çekisë. Harkim fantastik nga Florent Hadërgjonaj, të cilin e priti në Atdhe Nuhiu dhe e ngul me kokë në rrjetë. Kaq është dashur që dardanët të ndezin atmosferën shumë të acaruar para ndeshjes.