Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Krisje mes Messit dhe skuadrës? Barcelona del me njoftim zyrtar

Postuar: 12/09/2019 - 15:44

Mediat spanjolle kanë raportuar së fundi se Lionel Messi nuk është i dëmtuar, dhe se qëllimisht po bojkoton skuadrën.
 
Thuhet se dështimi për të blerë Neymar e ka nervozuar shumë yllin argjentinas dhe për këtë qëllim ai nuk po i përgjigjet ftesës së skuadrës për ndeshjet e fundit.
 
Por Jesep Vives, zëdhënës i Barcelonës e ka mohuar këtë. Sipas tij, raportet e Leos dhe Barcelonës janë të shkëlyera.
 
“Nuk ka çarje të raporteve mes Messit dhe klubit. Kanalet e komunikimit midis Leos dhe klubit, si me lojtarëve të tjerë, janë të shkëlqyera. Ne jemi një klub shumë i madh, dhe ndihemi të sigurt për të folur për gjithçka” ka thënë zyrtari i Barcelonës.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 19:43

 Kristiano Ronaldo, një nga futbollistët më të kushtueshëm në botë, tha gjatë një interviste se do të donte të gjente punonjësen e një dyqani McDonalds që i jepte hamburger falas kur ishte i vogël dhe shkonte të

Postuar: 19/09/2019 - 07:24

Dje në mbrëmje u luajtën duelet e para në Champions League në grupet A, B, C dhe D, ku pati emoci

Postuar: 19/09/2019 - 07:22

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, nuk e ftoi Armando Sadikun për duelet ndaj Francës dhe Islandës,

Postuar: 19/09/2019 - 07:18

Kupa e Shqipërisë kthehet në fushë, në kuadër të dueleve të para të turit të parë eliminator, ku

Postuar: 18/09/2019 - 23:14

Është mbyllur dhe e mërkuara e Ligës së Kampioneve me ndeshjet e para të katër grupeve të para të

Postuar: 18/09/2019 - 21:13

Edhe pse realizoi dy herë brenda pjesë së parë me Harry Kane dhe Lucas sërish Tottenham nuk mun

Postuar: 18/09/2019 - 18:07

Kristiano Ronaldo ka dhënë së fundmi një intervistë apo më saktë një rrëfim për jetën e tij, duke