BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Sport

Ku do të jetë e ardhmja e CR7-ës? Partnerja e tij zbulon lajmin e bujshëm, tregon çfarë do të ndodhë me ylli portugez

Ku do të jetë e ardhmja e CR7-ës? Partnerja e tij zbulon lajmin

Georgina Rodriguez, partnerja e Kristiano Ronaldos, ka hedhur dritë mbi të ardhmen e yllit portugez, duke ngrohur zemrat e tifozëve bardhezinj. Gjatë xhirimeve të një dokumentari për jetën e saj, bukuroshja seksi, ka zbuluar në mënyrë krejt spontane se Ronaldo do të vijojë të jetë pjesë e Juventusit.

E pyetur për të ardhmen e partnerit të saj, modelja nuk hezitoi as për një moment, duke konfirmuar me besim të plotë dëshirën e yllit portugez për të qëndruar te Juventus.

“Se queda (Do të qëndrojë)”, u përgjigj Xheorxhina, duke hedhur poshtë zërat për lamtumirën e mundshme të CR7 nga Juventusi pas rikthimit të trajnerit Alegri.