Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Ku je të q*** kokën tënde!”, takimi epik mes Bares, Manajt e Sadikut në Spanjë: Mos shaj se ka shqiptarë faqja (VIDEO)

Postuar: 22/09/2019 - 17:11

  Ditën e djeshme në Ligën e Dytë u luajt takimi mes Malagas dhe Albasetes, ku në fushën e blertë kundër njëri-tjetrit ishin plot tre shqiptarë.

Bëhet fjalë për Keidi Baren dhe Armando Sadikun, të cilët luanin për Malagën, dhe Rei Manaj i cili luante për Albaseten.

Por takimi i tyre ka qënë pak i turpshëm, kjo pasi Bare nuk i ka censuruar fjalët kur ka takuar mikun e tij nga Kombëtarja. 
 
“Ku je të q****a kokën tënde?” i drejtohet Bare-Manajt.
 
  
Ndërkohë që menjëherë ka ndërhyrë Sadiku, i cili i ka kërkuar Bares të mos shajë pasi dikush po filmonte.
 
“Pse, ku dinë shqip këta?” – vazhdon më tej Bare, dhe Manaj i ka shpjeguar të gjithë situatën: “Ka shqiptarë te faqja”.
 
Megjithatë duket se mes tyre nuk ka pasur hatërmbetje, kjo pasi menjëherë pas sharjes Manaj dhe Bares kanë shkëmbyer një përqafim vllazëror.
 
(k.m/dosja.al)

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 07:26

Liga e Kampioneve u kthye mbrëmë me duelet e xhiros së tretë të saj, ku spikatën fitoret e skuadrave të mëdha, ku Bajerni, Siti dhe Paris San Zhermen bëjnë një hap drejt kualifikimit.

Postuar: 23/10/2019 - 07:24

Kombëtarja luajti dy ndeshje mjaft të mira në tetor, në kuadër të eliminatoreve të Euro-2020, në

Postuar: 23/10/2019 - 07:23

Teuta ndodhet në vend të parë në Superiore, me meritë, duke grumbulluar 15 pikë në 8 javët e para

Postuar: 22/10/2019 - 08:26

Atletja, Luiza Gega na ka përfaqësuar denjësisht ku ka arritur që të dalë e treta në garën 3000m

Postuar: 22/10/2019 - 07:34

Juventusi ka bërë ndryshime në lojë krahasuar me kohën kur drejtonte Masimiliano Alegri, ndërkohë

Postuar: 22/10/2019 - 07:33

Një nga futbollistët e Kombëtares kuqezi që është angazhuar fuqishëm në këto eliminatore të Europ

Postuar: 22/10/2019 - 07:31

Kampionati do të vijë me një valë ndeshjesh të ngjeshura në këtë periudhë, pasi do të luhen dy xh