BREAKING NEWS

Garda blindon institucionet shtetërore, ja sa forca policore janë vendosur në terren

Garda blindon institucionet shtetërore, ja sa forca policore janë
x
BREAKING NEWS

Gazeta italiane zbulon prapaskenat e sherrit të tifozëve të Romës: Vodhën thikat nga një restorant që të godisnin...

Gazeta italiane zbulon prapaskenat e sherrit të tifozëve të
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ora para finales së Conderence League, Garda merr nën mbrojtje institucionet e rëndësisë së veçantë

Vetëm pak ora para finales së Conderence League, Garda merr nën
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orë

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Marrëdhëniet me NATO-n, Gjenerali amerikan: Shqipëria, vëllai i madh në rajon! Zbulon dhuratën që i ka bërë Rama

Marrëdhëniet me NATO-n, Gjenerali amerikan: Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

“E kam të vështirë të shpreh mirënjohjen...” Rama: Do shkel protokollin, të flas në anglisht që të shmang përkthimin e keq, ndonjëherë krijon probleme mes meje dhe SHBA-së…

“E kam të vështirë të shpreh
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama zbulon projektin e rëndësishëm: Bazë detare të NATO-s në Shqipëri

Kryeministri Rama zbulon projektin e rëndësishëm: Bazë
x
BREAKING NEWS

“Shqipëria dhe shqiptarët janë shumë pro-amerikanë”, Rama i jep medaljen “Ylli i Madh i Mirënjohjes Publike” komandantit të NATO-s

“Shqipëria dhe shqiptarët janë shumë
x

Sport

“Kurrë nuk do të bëhem president i FSHF-së, s’jam i aftë”/ Publikohet deklarata e Dritan Shakohoxhës që po ‘thyen’ rrjetin

“Kurrë nuk do të bëhem president i FSHF-së,

Dritan Shakohoxha, komentatori sportiv që është kandidat për kreun e FSHF-së 4 vite më parë ka qenë një nga mbështetësit më të zjarrtë të Armando Dukës, në garën kundër të ndjerit Bashkim Fino.

Në emisionin “Zonë e Lirë”, Shakohoxha shprehej se nuk do të bëhet kurrë president i FSHF-së dhe se Armand Duka do të ishte mik i tij gjithë jetën.

“Unë nuk jam i përfshirë kaq shumë, sa të kem kaq informacione. Unë jam në punë, punoj drejtor i “Supersportit”.

Nuk dua të punoj në asnjë vend, kam gjithë këto vite që punoj në futboll.

Kurrë nuk do të bëhem president i FSHF-së.

S’jam i aftë, nuk jam jurist, jam gazetar. 30-vjet, nuk kam punuar kurrë në FSHF dhe as nuk do të punoj. Armandon e kam mik dhe do ta mbaj gjithë jetën, nuk e kam njohur, 3 javë para fushatës. Çështja është se këtu ka hyrë shumë thellë politika”, deklaronte Shakohoxha 4 vite më parë.