BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Sport

"Kurrë nuk duhet thënë kurrë", ja nga po e ndjek Gianni De Biasi ndeshjen Shqipëri-Francë

"Kurrë nuk duhet thënë kurrë", ja nga po e ndjek

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi ndodhet në stadiumin e ri "Air Albania" për të ndjekur nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës.

Në një intervistë për Tvsh, referuar ndeshjes së sotme ai ka deklaruar "Është një mbrëmje e veçantë, në jetë kurrë nuk duhet thënë kurrë".