Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ky është lojtari i ndeshjes Rusi – Egjipt i zgjedhur nga FIFA

Postuar: 19/06/2018 - 22:08

Aventura e Egjiptit në Rusi merr fund që sonte. Ylli i Liverpoolit Mohamed Salah pritet të kthehet në shtëpi pasi të luaj atë ndeshjen e fundit për prestigj kundër Arabisë Saudite.

FIFA ka zgjedhur lojtarin e ndeshjes.Autori i golit të dytë Denis CHERYSHEV është zgjedhur lojtari më i mirë i ndeshjes.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2018 - 22:55

Skuadra e Lazio-s ka fituar ditën e sotme në një miqësore me modestët e skuadrës së Auronzo-s me shifra të pabesueshme. 

Postuar: 18/07/2018 - 22:04

Sulmuesi juventin Cristiano Ronaldo ka lënë pa fjalë stafin e hotelit ku kaloi pushimet në Greq

Postuar: 18/07/2018 - 21:55

Tashmë është zyrtarizuar edhe ekipi që do të ndeshet me Kukësin në turin e dytë eliminator në Cha

Postuar: 18/07/2018 - 21:20

Pas Cristiano Ronaldos Juventusi synonte të tjerë kampionë për tia bashkangjitur yllit portugez

Postuar: 18/07/2018 - 17:11

James Rodriguez mund ta kthejë përmbys merkaton e kësaj vere.

Postuar: 18/07/2018 - 16:36

Ivan Perisiç ishte një nga protagonistët e suksesit historik të Kroacisë në Kupën e Botës, ku për

Postuar: 18/07/2018 - 15:55

Pas largimit të Kristiano Ronaldos, Real Madridi ka nisur punën për të plotësuar bosh