BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Sport

Kylian Mbappe e ka vendosur, ja kur do të transferohet te Real Madrid

Kylian Mbappe e ka vendosur, ja kur do të transferohet te Real Madrid

Kilian Mbape e ka vendosur që e ardhmja e tij do të jetë te Real Madrid, Këtë e bëjnë të sigurt në SPanjë ku kanë mësuar se mes përfaqësuesve të francezit dhe atyre të madrilenëve ka kontakte prej kohësh, që afrojnë gjithnjë e më shumë firmën.

Por ajo nuk do të jetë në këtë verë. Sipas të përditshmes spanjolle, sulmuesi i Francës ka vendosur t’u bashkohet “los blancos” në vitin 2024, kur ka planifikuar që të mbyllë edhe aventurën e tij te PSG. Kjo, pasi klubi parisien nuk ka ndër mend ta lërë të largohet në verë përtej një oferte të çmendur dhe Reali nuk duket se është gati të bëjë një të tillë.

Megjithatë, gazeta spanjolle thekson se Reali nuk do të bëjë hapin e parë në asnjë moment, pasi nuk dëshiron të digjet si në vitin e kaluar kur u shfaq publikisht e në fund francezi bëri prapakthehu duke rinovuar me parisienët. Ndaj do të pritet derisa Mbape të deklarojë publikisht se është gati të largohet nga PSG, për të zyrtarizuar negociatat me të.