BREAKING NEWS

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi, ndihet edhe në Tiranë, ja sa ballësh ishte

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi,
x

Sport

Lajm i hidhur! Ndërron jetë në moshë shumë të re futbollisti i Atletico Madrid

Lajm i hidhur! Ndërron jetë në moshë shumë të re

Një ngjarje e rëndë ka tronditur futbollin, lojtari i të rinjëve të Atletico Madrid, Christian Minchola është ndarë nga jeta në moshë shumë të re, vetëm 14 vjeç. Lojtari në fjalë luante për të rinjtë e Atletikos dhe klubi madrilen ka njoftuar ditën e sotme se ai ka ndërruar jetë.

Një ngjarje që ka tronditur të gjithë në klub, me shkaqet e vdekjes që nuk dihen ende.Të gjithë nga klubi kanë shprehur ngushëllimet e tyre për familjen e 14-vjeçarit, në këtë moment shumë të vështirë me të cilin ata duhet të përballen.

NJOFTIMI I KLUBIT: Ne jemi të tronditur nga lajmi i trishtuar i vdekjes së lojtarit tonë dhe ndjejmë thellësisht keqardhje për humbjen e tij. Atlétiko Madrid dhe e gjithë familja jonë do të jenë pranë familjes dhe miqve të Kristianit në këto momente dhimbjeje.

Lajm i hidhur! Ndërron jetë në moshë shumë të re