BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Sport

Lajm i trishtë! Ndërron jetë një ndër përgatitësit atletik më të njohur shqiptar

Lajm i trishtë! Ndërron jetë një ndër

Ka ndërruar jetë një nga përgatitësit atletik më të njohur në futbollin shqiptar, Gjergji Poloska.

Lajmin e kanë bërë të ditur klubi i Kukësit.

Poloska ka punuar me skuadra të rëndësishme shqiptare si Flamurtari, Kukësi apo Vllaznia.

Postimi i plotë

“Të gjithë ata që të njohën, do të kujtojnë si një njeri punëtor, i urtë dhe babaxhan. Gjergji ishte pjesë e skuadrës sonë sezonin që fituam titullin kampion dhe si kampion dhe ishte një kontribuues i madh në atë titull të fituar. Prehu në paqe Gjergj! I paharruar qoftë kujtimi yt!”.

Lajm i trishtë! Ndërron jetë një ndër