BREAKING NEWS

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH, mbështeti Kinën dhe u angazhua kundër presidentit amerikan

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH,
x

Sport

Lajm tragjik! Ndahet nga jeta në moshën 25-vjeçare trajneri shqiptar

Lajm tragjik! Ndahet nga jeta në moshën 25-vjeçare trajneri

Trajneri i Akademisë KF Vëllaznimi, Ardren Dafota, është ndarë nga jeta në moshë shumë të re, vetëm 25 vjeç. Dafota ka ndërruar jetë nga një sëmundje e papritur. Lajmin për vdekjen e trajnerit e konfirmoi vetë faqja zyrtare e klubit KF Vëllaznimi.

“LAJMËRIM! Qytetarë të nderuar, sot në mesditë nga një sëmundje e papritur ndërroi jetë trajneri i akademisë ARDREN DAFOTA. Kjo është një humbje shumë e madhe për KF. Vëllaznimin.

Iku nga kjo jetë njeriu punëtor e i urtë, ARDREN do na mungosh miku ynë i shtrenjtë. Ngushëllime Familjes dhe miqve. Për ceremoninë e varrimit do ju njoftojmë në postimin e radhës”, shkruhej në faqen zyrtare të klubit.