BREAKING NEWS

9 orë takim me Këshillin Politik, ambasadorja Yuri Kim zbulon çfarë vendos

9 orë takim me Këshillin Politik, ambasadorja Yuri Kim zbulon
x

Sport

Lajme të mira nga Italia, 3 futbollistët e njohur shërohen nga koronavirusi

Lajme të mira nga Italia, 3 futbollistët e njohur shërohen nga

Shërohen plotësisht nga koronavirusi tre futbollistët e Fiorentinës që rezultuan pozitiv me COVID-19. Ka qenë vetë klubi vjollcë nëpërmjet një komunikate zyrtare që ka bërë të ditur se Dusan Vlahovic, Patrick Cutrone dhe German Pezella kanë rezultuar negativë edhe ndaj testit të dytë të kryer për COVID-19.

2 sulmuesit dhe kapiteni i skuadrës vjollcë e kanë plotësisht veten dhe tashmë gëzojnë të njëjtën gjendje shëndetësore si më parë. Një lajm i mirë ky për drejtuesit e klubit por edhe për të gjithë tifozët e skuadrës së Fiorentinës.