BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu Bashën kryetar të PD-së? Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat dhe bën paralajmërimin e fortë: Saliu do...

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu
x
BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x
BREAKING NEWS

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite burg caktohet për autorin

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite
x

Sport

Lajmi i keq për legjendën e futbollit, Pele përfundon i shtruar në spital

Lajmi i keq për legjendën e futbollit, Pele përfundon i shtruar

Legjenda e futbollit brazilian Pele është shtruar në spital për trajtimin e një tumori të identifikuar në zorrën e trashë.

81-vjeçari kampion i botës tre herë u shtrua në spital në Sao Paulo për vazhdimin e  trajtimin të tumorit të zorrës së trashë të identifikuar në shtator të këtij viti.

Në një deklaratë,  stafit mjekësor i tij, tregon se Pele është në gjendje të qëndrueshme dhe së shpejti pritet të dalë nga spitali.

“Pacienti është stabil dhe pritet të lirohet në ditët në vijim”, shprehet stafi mjekësor.

Pele iu nënshtrua një operacioni për tumorin më 4 shtator, duke kaluar një muaj në spital përpara se të vazhdonte kimioterapinë nga shtëpia.

I konsideruar nga shumë futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave, Pele ka qenë në gjendje të keqe shëndetësore vitet e fundit dhe ka kaluar shumë kohë në spital.