BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Sport

Lajmi i keq për Shqipërinë, lojtari i Kombëtares infektohet me Covid-19

Lajmi i keq për Shqipërinë, lojtari i Kombëtares infektohet

Kur kanë mbetur mbetur më pak se 24 orë nga përballja me Poloninë, një lajm aspak i mirë vjen për Kuqezinjtë.

Sipas OVERSPORT,  Sokol Cikalleshi ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19, do nuk do të jetë i gatshëm.

Kështu alternativa në sulm mbeten Broja dhe Manaj.