BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Sport

Legjenda e klubit anglez infektohet me koronavirus, dërgohet në spital

Legjenda e klubit anglez infektohet me koronavirus, dërgohet në spital

Ish-mbrojtësi legjendar i Leeds Unitedit, Norman Hunter, është dërguar në spital pasi që diagnostikuar nga virusi Covid-19. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë klubi i Championshipit, ligës së nivelit të dytë të futbollit në Angli.

76-vjeçari u dërgua në spital, pasi rezultoi pozitiv me koronavirus. Ai i kishte shfaqur disa simptoma të këtij virusi dhe shkaku i moshës së tij, u dërgua menjëherë në spital për të marrë kujdes më të mirë.