BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Sport

Legjenda e Manchester United shpërthen ndaj Etrit Berishës: Budalla! Çfarë je duke bërë? (VIDEO)

Legjenda e Manchester United shpërthen ndaj Etrit Berishës: Budalla!

“Kuqezinjët” shënuan fitore me rezultat 3:1 ndaj Kazakhistanit në “Air Albania Stadium” në Tiranë.

Kazakhistani e shënoi golin e vetëm në këtë takim nga mesi i fushës me futbollistin Kuat që e zuri në befasi “gardianin” shqiptar, Etrit Berisha.

Goli i Kazakistanit bëri xhiron e mediave botërore dhe një komentim i dha edhe Roy Keane. Legjenda e Manchester United ka sulmuar më tepër Etrit Berishën se ka vlerësuar lojtarin e Kazakistanit për kryeveperën.

“Ti nuk mund ta falësh kurrë atë, sidomos në futbollin e Kombëtares, çfarë po bën ai (Berisha)?. Budalla, shikoje këtë. Jam i nevrikosur duke e parë këtë gol", tha ai.