BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x
BREAKING NEWS

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del
x

Sport

Leo Messi gati të shndërrohet në “sheik”/ Ja paga e majme që i ka ofruar PSG për rinovimin

Leo Messi gati të shndërrohet në “sheik”/ Ja paga e

Leo Messi duket se është ambientuar si duhet në Francë gjatë këtij sezoni, teksa duket në formën më të mirë me skuadrën e PSG.

Messi realizon në mënyrë konstante, dhuron asiste, praktikisht është rikthyer të bëj Messi-n, edhe kjo ka bërë që në Paris duken të dashurohen me të.

Teksa në këtë periudhë është folur për një rikthim të mundshëm në “Camp Nou” në përfundim të këtij sezoni, në Francë duket se kanë një tjetër version.

Sipas Cadena Ser, klubi i PSG dëshiron ta ketë Messin në skuadër minimalisht edhe për sezonin e ri, për këtë arsye i kanë ofruar rinovimin e kontratës me një vit, me opsion rinovimi edhe për një tjetër. Ideja e drejtuesve të PSG është të sigurojnë shërbimet e Messit deri në 2025, kohë kur “pleshti “do të jetë 38 vjeç. Në kontratën e re, sheikët i kanë ofruar sulmuesit argjentinas 30 milionë euro neto në sezon.