BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Sport

Leverkusen bën mrekullinë e radhës, një gol në shtesë e mban të pamposhtur dhe thellon rekordin

Leverkusen bën mrekullinë e radhës, një gol në

Bayer Leverkusen vazhdon të jetë i pamposhtur dhe sot ka bërë mrekullinë e radhës në një ndeshje që dukej se do të mbyllej me humbjen e parë pas 44 të tillave ku nuk njihte disfatë. Skuadra e Çabi Alonsos ka barazuar nda Borusia Dortmund në transfertë, falë një goli në minutat shtesë të ndeshjes.

Takimi i 45-të radhazi pa humbje, që përmirëson rekordin në skuadrat e 5 ligave kryesore europiane, e luajtur në :Iduna Park”, ishte shumë e luftuar. Por Dortmundi vendas u mendua se po i shkonte pranë një fitoreje të rëndësishme kur shënoi me Fyllkryg 10 minuta para mbylljes së takimit.

Megjithatë, “aspirinat” treguan përsëri se nuk dorëzohen kurrë dhe në minutën e 6-të shtesë të ndeshjes, gjetën barazimin me Stanisiç, për ta mbyllur me të paktën një pikë ndeshjen e Bundesligës dhe për të qëndruar ne krye.