BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Sport

Lëvizja e bujshme! Ky pritet të jetë trajneri i ardhshëm i Barcelonës

Lëvizja e bujshme! Ky pritet të jetë trajneri i ardhshëm i

Aventura e Valverdes me Barcelonën pritet të mbyllet shumë shpejtë. Kjo pasi, duke u bazuar në raportimet e “Mundo Deportivo”, gazetë e afërt me klubin katalunas, Ronald Koeman, selektori aktual i Holandës, do të zyrtarizohet si trajner.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat verën e vitit 2020, por ajo që është e rëndësishme, karrigia e teknikut Valverde, tashmë ka filluar të lëkundet, përkundër faktit se rrugëtimi i Barças në Ligën e Kampionëve dhe La Liga do të jetë thuajse vendimtar.