BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Sport

Lëvizja/ Reja fton Toçin nga Fiorentina, shkak dëmtimi i Çekiçit

Lëvizja/ Reja fton Toçin nga Fiorentina, shkak dëmtimi i

Grupi i kuqezinjve ka dëmtime të shumta dhe trajneri Edi Reja po punon për t’i zëvendësuar me të rinj, kuptohet në një situatë emergjente, e cila mund të ndikojë në lojën dhe rezultatet e grupit. Kombëtarja Shqiptare vazhdon përgatitjet në kompleksin “Tropikal” në lidhje me dy ndeshjet e Nations League kundër Izraelit dhe Islandës. Kuqezinjtë e Edi Rejës duhet t’i fitojnë të dy takimet për ta mbyllur në vend të parë në grupin 2 të Ligës B. Media sportive ka zbuluar edhe “afrimin” e fundit te kombëtarja. Eljon Toçi, qendërsulmuesi i Shqipërisë U-21, i cili është pjesë e klubit të Fiorentinës, është bashkuar me ekipin e parë. Reja ka vendosur të marrë te kombëtarja e madhe 19-vjeçarin dibran, i cili do të jetë një armë plus për duelet ndaj Izraelit (24 shtator) dhe Islandës (27 shtator). Ndërkohë, Endri Çekiçi ka humbur këto dy sfida për shkak të dëmtimit të pësuar në fundjavë. Mesfushori nga Pogradeci ndodhej në formë fantastike, ai realizoi një eurogol dhe goditi traversën në humbjen 2-1 të Koniasporit ndaj Gallatasarait, por 25-vjeçari pësoi një dëmtim dhe u largua nga fusha në minutën e 30-të, duke mos qenë i gatshëm për dy sfidat e kuqezinjve në Nations League.