Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Sport

Liverpool eliminohet nga Champions, Atletico i bën ‘gjëmën’ në shtëpi

Liverpool eliminohet nga Champions, Atletico i bën

Liverpool është vetëvrarë në “Anfield” ndaj Atletico Madrid me shifrat 2-3, teksa ka prishur gjithçka në kohën shtesë. 90 minutat u mbyllën 1-0, ashtu si ndeshja e parë dhe çdo gjë shkoi në shtesë.

Çdo gjë nisi mirë për vendasit që shënuan në minutën e 94-të me Roberto Firminon, por tre minuta më vonë nisi ferri. Që nga minuta e 97-të, deri në minutën e 121-të, Liverpool përjetoi një ferr të vërtetë.