BREAKING NEWS

Si u fal Porti i Durrësit me negociata sekrete, ja rregullat që janë shkelur në marrëveshjen e fshehtë të qeverisë me arabët

Si u fal Porti i Durrësit me negociata sekrete, ja rregullat që
x
BREAKING NEWS

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir Metës për kryetar të Bashkisë të Tiranës, pasi është spiun i ish-Sigurimit të Shtetit

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir
x
BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x

Sport

Lojtari spanjoll bëhet viral, bukë me vete dhe me çadër në plazhin publik (FOTO)

Lojtari spanjoll bëhet viral, bukë me vete dhe me çadër

Manu Trigueros, lojtari i Villarrealit, është bërë viral në internet me fotot e tij gjatë pushimeve verore që po kalon me familjen e tij.

Djaloshi edhe pse i ka të gjitha mundësitë financiare për të shijuar pushime luksoze në ndonjë jaht apo në ndonjë ishull magjik, spanjolli ka vendosur të veprojë ndryshe nga të tjerët.

Një nga momentet e tij që po kalon pushimet verore, shihet i ulur në tavolinë e i veshur me kanatjere të bardhë, duke shijuar një pjatë gjellë nga duart e mamasë së tij dhe një gotë verë.

Në foton tjetër ai gjendent në një plazh publik, në Playa de Benicasim, me vajzën e tij pranë bregut të detit, ku duket qartë se ka ngulur çadrën e tij të plazhit në rërë dhe një copë të shtruar në tokë për të qëndruar.

“Kur arrita për testet, shokët e skuadrës më tallën pak për fotot e mia të postuara, por unë i marrë me shaka dhe sportivitet. Fotoja ime duke ngrënë një pjatë gjellë në Talaveram në psikun e vapës, tërhoqi shumë vëmendje. Sidoqoftë, gjella e nënës sime është shumë e mirë.

Mua nuk më pëlqen të vendos foto jahtesh e gjërash luksoze në rrjetet e mia sociale. Verën e kam shijuar shumë kështu në mënyrën time, më shumë se kushdo tjetër”, është shprehur Trigueros.

Lojtari spanjoll bëhet viral, bukë me vete dhe me çadër Lojtari spanjoll bëhet viral, bukë me vete dhe me çadër