Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Sport

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emri i veçantë i vajzës

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emri i

Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana së fundmi është shtuar me një vajzë në familjen e tij. Vogëlushja dhe gjithashtu bashkëshortja e ish-liderit kuqezi gëzojnë shëndet të plotë dhe tashmë shumë lumturi.

Enkeleida është anëtarja më e re në familjen Cana. Ardhja në jetë e vajzës, ishte edhe arsyeja që Lorik Cana mungoi në ndeshjen “Golden Team, Albania” më 10 janar.