BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Sport

Lot dhe përqafime në EURO 2020, dalin pamjet që po thyejnë rrjetin pasi Eriksen ra pa ndenja në fushë gjatë ndeshjes Danimarkë-Finlandë

Lot dhe përqafime në EURO 2020, dalin pamjet që po thyejnë

Christian Eriksen ka bërë që e gjithë bota e futbollit të ndalet dhe të lutet që ai të bëhet mirë, pasi u rrëzua në ndeshjen e sotme të EURO 2020 kundër Finlandës.

Mesfushori humbi ndjenjat në minutën e 43-të dhe arbitri i ndeshjes menjëherë kërkoi ndërhyrjen e mjekëve, që vrapuan në fushë për t’i dhënë ndihmën e parë futbollistët.

Panik i madh, ndërkohë që fotot e futbollistëve duke qarë kanë bërë xhiron e rrjetit. Më pas një foto e vetë Eriksen, i cili dallohet që është përmendur, i ka qetësuar sportdashësit.

 Një nga momentet më prekëse të gjithë kësaj situate ishte ai kur partnerja e Christian, Sabrina Kvist Jensen, u fut në këndin e fushës.

Schmeichel dhe Kjaer ishin ata që shkuan pranë saj dhe u munduan ta ngushëllojnë, në një momente të vështirë për të gjithë.

Lot dhe përqafime në EURO 2020, dalin pamjet që po thyejnë
 
     
Lot dhe përqafime në EURO 2020, dalin pamjet që po thyejnë
 
     
Lot dhe përqafime në EURO 2020, dalin pamjet që po thyejnë