BREAKING NEWS

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë Demokratike

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë
x
BREAKING NEWS

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të misioneve në Shqipëri, në ato vite kryeministër ishte Ilir Meta, priten të zbardhen emrat e ministrave dhe magjistratëve shqiptarë

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të
x
BREAKING NEWS

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/ Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve: Mos keni frikë! Çohuni!

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/  Erion
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave anti-Covid në Gjermani, mijëra njerëz zbarkojnë në rrugë, një burrë pësoi atak kardiak teksa u arrestua nga policia (DETAJET)

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave
x
BREAKING NEWS

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda hotelit në Velipojë, pas 2 vajzave ndërron jetë edhe nëna. Ja si paraqitet gjendja e djalit të vetëm të familjes që ka mbijetuar

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda
x
BREAKING NEWS

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në mes të rrugës, njoftohen me urgjencë forcat xheniere

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në
x
BREAKING NEWS

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një tjetër lëvizje

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një
x

Sport

Luan sot ndeshjen më të rëndësishme të sezonit, Valverde i jep lajmin e mirë Interit

Luan sot ndeshjen më të rëndësishme të sezonit,

Interi pret mbrëmjen e së martës Barcelonën në “San Siro”, në një ndeshje ku zikaltrit duhet të marrin patjetër fitoren për të vazhduar më tej në Champions League.

Në prag të përballjes, trajneri i Barcelonës ka dhënë një lajm të mirë për Interin, duke bërë të ditur se Messi do ta nisi ndeshjen nga stoli.

“Ata luajnë kualifikimin, por ne do të bëjmë ndeshjen tonë dhe shpresoj të fitojmë. Sa i përket Messit, për ne është një periudhë shumë e ngjeshur dhe unë vendosa të lë në shtëpi”, tha Ernesto Valverde në konferencën për shtyp.

Aktualisht, Barcelona është e kualifikuar në këtë grup, ndërsa zikaltrit duhet patjetër të fitojnë pasi gjenden në kuotën e 7 pikëve, po aq sa Dortmundi, i cili do të presë në shtëpi Slavian e Pragës.