BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Sport

Makthi merr fund, vjen lajmi i mirë për Marash Kumbullën

Makthi merr fund, vjen lajmi i mirë për Marash Kumbullën

Pas rikthimit të Edin Dzekos, një tjetër lajm i mirë vjen për Romën dhe trajnerin e saj portugezin Paolo Fonseka, Marash Kumbulla gjithashtu është shëruar nga koronavirusi. Këtë lajm e ka publikuar vetë mbrojtësi shqiptar në Story në profilin e tij zyrtar në “Instagram” ku ka shkruar: “Është koha për t’u kthyer”.

Marash Kumbulla rezultoi pozitiv me COVID-19 përpara se të grumbullohej me Kombëtaren shqiptare, ndërkohë ai humbi tri sfidat e Shqipërisë dhe sfidat ndaj Parmës dhe Napolit në kampionat dhe ndaj Kluzhit në Europa Ligë. Ndeshja e tij e fundit kur është aktivizuar ishte më 5 nëntor në ndeshjen e parë ndaj Kluzhit në Europa Ligë. Paolo Fonseka tani do të ketë në dispozicion një nga lojtarët më në formë të Romës këtë sezon.