Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Manchester United e Real Madrid luftojnë të dy për Neymarin

Postuar: 19/03/2018 - 10:11

Edhe Manchester United   ka hyrë në garë për Neymarin. Sipas “Don Balon”, Manchester Unitedi është duke insistuar për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar, që është prioriteti kryesor i Real Madridit, transmeton Gazeta Express.

Neymari iu bashkua PSG-së vitin e kaluar për 222 milionë euro nga Barcelona, por tashmë raportohet se braziliani dëshiron të ndërrojë sërish skuadër. Ai është prioriteti kryesor i Real Madridit dhe pritet që “Los Blancos” të bëjnë çmendurinë gjatë verës, por në garë tani ka hyrë edhe Manchester Unitedi dhe e ka seriozisht për 26 vjeçarin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 19

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/07/2018 - 22:44

Kapiteni i Realit të Madridit, Serxhio Ramos i ka propozuar pas gjatë gjashtë vitesh lidhje të dashurës së tij, Pilar Rubio, për martesë.

Postuar: 17/07/2018 - 22:29

Pasi u prezantua si lojtar i Juventusit dhe takoi trajnerin e shokët e rinj të skuadrës, Cristi

Postuar: 17/07/2018 - 21:32

Kjo e hënë filloi edicionin e 132-të të ekspozitës tradicionale rurale të Palermos dhe kafsha e p

Postuar: 17/07/2018 - 20:24

Finalja e Botërorit mes Francës dhe Kroacisë pati disa miq të paftuar, të cilët hyn në fushën e

Postuar: 17/07/2018 - 20:03

Me një "fytyrë" të rinovuar nga ajo e javës së kaluar, Kukësi ka arritur të kualifikohe

Postuar: 17/07/2018 - 18:17

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, nuk do të jetë më pjesë e Hamburg në Bundeslig

Postuar: 17/07/2018 - 18:10

Pas ndryshimit të presidencës, Milani duket se do pësojë ndryshime të mëdha në skuadër.