BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Sport

Marash Kumbulla nis nxemjen, shqiptari mund të futet në pjesën e dytë

Marash Kumbulla nis nxemjen, shqiptari mund të futet në pjesën e

Mbrojtësi shqiptar i ekipit të Romës Marash Kumbulla, ka nisur nxemjen në stadiumin ‘Air Albania’, ku tregon se mund të futet në lojë në pjesën e dytë të ndeshjes.

Futbollisti shqiptar nuk ishte pjesë e formacionit fillestar të ndeshjes, por me sa duket do të ketë mundësi të marrë pjesë në lojë.

Futbollisti është kthyer në një pikë referimi të finales për shkak të origjinës së tij, ku dhe vetë trajneri i verdhekuqve Jose Mourinho kërkoi nga shqiptarët në stadium që të mbështesin ekipin e Romës dhe mbrojtësin shqiptar.