BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Sport

Marko Silva zbulon përse lë në stol Armando Brojën

Marko Silva zbulon përse lë në stol Armando Brojën

Trajneri i Fulham shpjegoi se e vlerëson sulmuesin kuqezi, por Munez po shënon gola

Fulham u përpoq shumë që të firmoste me Armando Brojën në verë për të zëvendësuar Aleksandar Mitroviç, por nuk ia doli. Por sulmuesi kuqezi u bë pjesë e Cottagers në merkaton e dimrit, ndërsa Rodrigo Muniz po vuante të gjente rrugën errjetës.

Trajneri i Fulham, Marco Silva tregoi arsyen për britaniken “The Standard” pse Broja nuk po aktivizohet pas ardhjes së tij te Fulham.

“Ka qenë e vështirë për të dhe për mua gjithashtu. Unë jam arsyeja kryesore se përse ai është në këtë klub. Është një lojtar që e vlerësoj, ka të gjithë potencialin të luajë në nivelin më të lartë. Ka qenë e vështirë për të, me gjithë ambicien që ka. Por kur ke një lojtar si Muniz që shënon gola, nuk lë shanse për të tjerët. Është garë mes Muniz, Jimenez dhe Brojës.”

Trajneri Marko Silva nuk preferoi që të komentonte për të ardhmen e sulmuesit kuqezi pas huazimit. 22 vjeçari u rikthye në Kombëtare në mars, ku tregoi vlera në miqësoren në Stokholm ndaj Suedisë.