BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Sport

Mbappe kapiten i PSG-së?

Mbappe kapiten i PSG-së?

Paris Saint-Germain po mendon të emërojë Kylian Mbappe si kapiten të ekipit.

Sulmuesi 24-vjeçar ka qenë prej kohësh lider i parisienëve dhe sezonet e fundit ndikimi i tij është bërë gjithnjë e më i prekshëm. Sipas gazetarit Fabrice Hawkins, Mbappe mund të bëhet kapiten i përhershëm i PSG-së nga sezoni i ardhshëm. Për momentin, ky rol i është dhënë qendërmbrojtësit Marquinhos.

Kylian Mbappe ka mbrojtur ngjyrat e Paris Saint-Germain që nga viti 2017. Në total, ai ka 196 gola të shënuar në 241 ndeshje të luajtura. Kontrata e yllit francez të futbollit është deri në verën e vitit 2025.